STATE OF NEW HAMPSHIRE
Elections Division
State Primary - September 12, 2006

DEMOCRATIC -STATE REPRESENTATIVES - HILLSBOROUGH COUNTY Page 1 of 8    
District No. 1 (3) Essex, d Mack, d Shattuck, d Carew, r Haley, r   Scatter        
Antrim 83 68 75                
Hancock 100 106 97       2        
Hillsborough 108 97 128 7              
Windsor 4 4 6 1              
TOTALS 295 275 306 8              
                       
District No.  (2) Beck, d Chase, d Johnson, d Adams IV, r Carrara, r Recupero, r   Scatter      
Bennington 84 59 15                
Deering 47 37 106     1   1      
Francestown 113 103 36                
Greenfield 67 71 33                
TOTALS 311 270 190                
                       
District No. 3 (4) Garhart, d Hammond, d Irwin, d Spratt, d Carlson, r Coffey, r Peterson, r Ross, r   Scatter  
Greenville 44 51 57 45              
New Ipswich 26 26 46 33              
Peterborough 251 266 305 228     2     4  
Sharon 14 15 22 14              
TOTALS 335 358 430 320              
                       
District No. 4 (4) Braen, d Daler, d Foster, d Kaelin, d Coughlin, r Mead, r O'Brien, r Partin, r   Scatter  
Lyndeborough 32 34 41 34           1  
Mont Vernon 35 36 50 36              
New Boston 78 78 84 79           1  
Temple 30 34 35 28              
Wilton 98 101 108 97              
TOTALS 273 283 318 274              
District No. 5 (4) Dunn, d Hall, d Levesque, d Liscio, d Mueller, d Chandler, r Drisko, r Gargasz, r Ryder, r Scatter  
Brookline 48 88 84 50 28            
Hollis 86 160 155 78 61   3 1   4  
Mason 18 28 28 21 20            
TOTALS 152 276 267 149 109            
                       
District No. 6 (8) Blanchard, d Leishman, d Mendolusky, d Micciche, d Siroty, d Stearns, d Stoller, d Taylor, d      
Amherst 149 155 147 148 146 158 144 132      
Milford 149 159 150 147 142 153 179 125      
TOTALS 298 314 297 295 288 311 323 257      
                       
  Bergin, r Daniels, r Dokmo, r Galinson, r Hansen, r O'Connell, r Rowe, r Stepanek, r Scatter    
Amherst     1 3         3    
Milford 2   1       1   11    
TOTALS                      
                       
                       
District No. 7 (8) Beliveau, d Greenberg, d Packard, d Till, d Walderich, d Welch, d Day, r Emerton, r Fletcher, r Teevan  
Goffstown 363 353 353 363 365 353 5     105  
Weare 90 90 92 90 92 90       26  
TOTALS 453 443 445 453 457 443 5     131  
                       
  Hikel, r Holden, r Hopper, r Hunter, r Kurk, r Manney, r martin, r McRae, r Barbour Scatter  
Goffstown   15       6     112 15  
Weare 1 3     19       30 5  
TOTALS 1 18     19 6     142 20  
                       
District No. 8 (3) Beauchamp, d Goley, d Sullivan, d Townsend, d Beisel, r McDonough, Jr., r Reeves, r Scatter      
Manchester Ward 1 280 500 374 471       5      
                       
                       
District No. 9 (3) Escalera, d Hackett, d Smith,d  Barden III, r Hutchinson, r Johnson, r Maloney, r Tahir, r Whitefield, r Scatter  
Manchester Ward 2 298 351 320         1 1 12  
                       
                       
District No. 10 (3) DesRoches, d Jeudy, d LaBerge, d Long, d Regan, d Fremeau, r Murphy, r Traynor, r   Scatter  
Manchester Ward 3 165 161 79 197 122 1       2  
                       
                       
District No. 11 (3) Levasseur, d Plaza, d Simon, d Sysyn, d Castelot, r Pepino, r Souza, r Scatter      
Manchester Ward 4 178 149 221 309 2 3   2      
                       
                       
District No.12 (3) Hebert, d Sayres, Jr., d Sullivan, d Velez, d Champagne, r Heath, r Springs, r Scatter      
Manchester Ward 5 130 79 227 142 1     2      
                       
                       
District No. 13 (3) Baroody, d Johnson,d  Mick, d Infantine, r Luebkert, B., r Luebkert, J., r   Scatter      
Manchester Ward 6 344 316 296                
                       
District No.14 (3) Garrity, d Haley, d Reuschel, d Desmarais, r Shoults, Sr., r Terrio, r   Scatter      
Manchester Ward 7 312 265 257 1       1      
                       
                       
District No. 15 (3) Farley, d Katsiantonis, d Nagle, d Biundo, r Kania, r Vaillancourt, r   Scatter      
Manchester Ward 8 357 284 301         4      
                       
                       
District No. 16 (3) Martineau, d Pilotte, d Shaw, d Barry, J.G., r Barry, R., r Constantine, r   Scatter      
Manchester Ward 9 254 272 327         2      
                       
District No. 17 (8) Beaulieu, d Recount Bonney, d Recount Brunelle, d Recount Forest, d Recount Katsaiantonis, d Recount  
Manchester Ward 10 369 368 184 186 247 248 244 245 236 239  
Manchester Ward 11 192 189 119 117 167 167 164 160 105 104  
Manchester Ward 12 239 240 155 156 164 165 232 233 121 122  
TOTALS 800 797 458 459 578 580 640 638 462 465  
                       
District No. 17 (8) Makris, d Recount McNeil, d Recount Mesa, d Recount Santiago, d Recount Winters, d Recount  
Manchester Ward 10 153 151 198 200 194 194 141 140 192 195  
Manchester Ward 11 118 114 98 97 110 108 89 86 103 103  
Manchester Ward 12 145 145 121 121 142 143 106 106 150 151  
TOTALS 416 410 417 418 446 445 336 332 445 449  
District No. 17 (8) Dufresne, r Gonzalez, r Greazzo, r Hebert, r Hirschmann, r Marston, r Messier, r Perry, r Simmons, r Soucy, r Scatter
Manchester Ward 10 1   5 2 1   8 1     3
Manchester Ward 11 1   1 1 1           1
Manchester Ward 12   5     1   1 1     10
TOTALS 2 5 6 3 3   9 2     14
                       
District No. 18 (6) Jones, d McManus, d Onigman, d Partin, d Peterson, d Seidman, d          
Bedford 332 366 338 330 385 346          
                       
                       
District No. 18 (6) Aitken, r Clark, r Graham, r Hawkins, r Moran, r Spaulding, r Villeneuve, r  Scatter      
Bedford           3 3 7      
                       
                       
                       
District No. 19 (8) Arthur, Richard, d Arthur, Rose, d Fulmer, d O'Neil, Jim, d O'Neill, Kevin, d Sylvia, d Therrien, d Weisberg, d      
Merrimack 300 350 265 354 270 282 268 268      
                       
                       
Text Box:  
Text Box:  
District No. 19 (8)
Barry, r Batula, r Christensen, r Dangel, r Elliott, r Hinkle, r L'Heureux, r Mooney, r   Scatter  
Merrimack 2 6       1 3     2  
                       
                       
District No. 20 (3) Ginsburg, d Matarazzo, d Rochette, d LaFlamme, Jr., r Seidel, r Tipa, r   Scatter      
Nashua Ward 1 187 180 162 1 1     6      
                       
District No. 21 (3) Fuentes, d Hackel, d Harvey, d Balboni, r Christopher, r Crane, r Scatter        
Nashua Ward 2 108 109 143       2        
                       
District No. 22 (3) Movsesian, d Rosenwald, d Smith,d  Harrington, r Clair Scatter          
Nashua Ward 3 150 154 148   17 7          
                       
District No. 23 (3) Cote, d Gorman, d Marshall, d   Scatter            
Nashua Ward 4 86 83 73   2            
                       
                       
District No. 24 (3) Campbell, d Clemons, d Fontas, d Breslin, r Ziehm, r Scatter          
Nashua Ward 6 119 127 105   2 9          
                       
                       
District No. 25 (3) Cote, d Jean, d Keating, d Bonnice Scatter            
Nashua Ward 7 143 148 111 22 9            
                       
District No.  26 (10) Edwards, d Gallichon, d Kelley, d Kopka, d Lasky, d Lisle, d Munoz, d O'Brien, Sr., d Schulze, d Shaw, d Scatter
Nashua Ward 5 99 88 112 116 119 89 83 97 89 101 3
Nashua Ward 8 106 95 107 114 148 100 98 99 120 107 12
Nashua Ward 9 111 103 121 114 117 93 97 106 103 104 8
TOTALS 316 286 340 344 384 282 278 302 312 312 23
                       
District No.  26 (10) Allan, r Artz, r Cernota, r Dyer, r Ferreira, r Francoeur, r Lothrop, r Mosher, r Palmer, r Price, r  
Nashua Ward 5                      
Nashua Ward 8     2                
Nashua Ward 9                      
TOTALS                      
                       
District No. 27 (13) Ballou, d Bergeron, d Caron, d Clark-Balcom,    d Ingram, d Knowles, John, d Knowles, M.A., d Lynde, d McGuire, S., d McGuire, V., d  
Hudson 235 269 238 241 230 269 274 226 224 237  
Litchfield 67 79 63 63 62 63 69 58 59 63  
Pelham 127 157 126 141 134 124 148 194 127 135  
TOTALS 429 505 427 445 426 456 491 478 410 435  
                       
District No. 27 (13) Riley, d Wozniak, d   Bergeron, r Boehm, r Calawa, Jr.,r Christiansen, r Desilets, r Estevez, r Goyette, Jr., r Haefner, r
Hudson 242 269   4     1   2 1 6
Litchfield 62 66   1              
Pelham 136 139   9         8    
TOTALS 440 474   14     1   10 1 6
                       
                       
District No. 27 (13) Hellwig, r Jasper, r Lawrence, r Lessard, r Ober, Lynne, r Ober III, R., r Renzullo, r Ulery, r Dadak Scatter  
Hudson   8     6 4 2 2 9 21  
Litchfield         2 1       15  
Pelham         4 2     10 5  
TOTALS   8     12 7 2 2 19 41  
                       
Belknap County Carroll County Cheshire County Coos County
Grafton County Merrimack County Rockingham County Strafford County
Return to State Primary HOMEPAGE   Sullivan County