STATE OF NEW HAMPSHIRE
Elections Division
State Primary - September 14, 2004

REPUBLICAN -STATE REPRESENTATIVES - HILLSBOROUGH COUNTY      
District No. 1 (3) Carew, r Elliott, r Ford, r Essex, d Simoes, d Welch, d          
Antrim 126 143 99 3              
Hancock 83 81 118 3     1        
Hillsborough 307 225 181                
Windsor 17 13 5                
TOTALS 533 462 403 6     1        
                       
District No.  (2) Adams IV, r Carrara, r O'Brien, r Recupero, r Chase, d Riley, d Scatter        
Bennington 48 69 48 16     1        
Deering 44 30 53 56              
Francestown 86 56 50 29     6        
Greenfield 125 107 19 4     3        
TOTALS 303 262 170 105     10        
                       
District No. 3 (4) Carlson, r Carter, r Ross, r Friede, d Hammond, d Irwin, d Spratt, d R. Eaton Brian Somero A Peterson Scatter
Greenville 53 54 51     4 1 6      
New Ipswich 279 266 202     7 3   57   10
Peterborough 346 459 437 1 11 15 1     20 20
Sharon 26 38 28                
TOTALS 704 817 718 1 11 26 5 6 57 20 30
                       
District No. 4 (4) Coughlin, r Mead, r O'Brien, r Sweeney, r Foster, d Roeper, d Woodbury, d Wroe, d      
Lyndeborough 86 74 79 72 4 1          
Mont Vernon 147 133 115 114 6       5    
New Boston 208 182 194 191     8   2    
Temple 94 81 90 84 2       1    
Wilton 230 199 207 195         7    
TOTALS 765 669 685 656 12 1 8   15    
Text Box: Republican
 
District No. 5 (4)
Drisko, r Gargasz, r Molkentine, r Ryder, r Dunn, d Hall, d Helfman, d Robinson, d Scatter    
Brookline 220 202 210 192   4     9    
Hollis 637 632 479 605 1 2     7    
Mason 49 43 37 46         1    
TOTALS 906 877 726 843 1 6     17    
                       
District No. 6 (8) Bergin, r Dokmo, r Hansen, r Hennessey, r Hoell, r Linn, r O'Connell, r Rowe, r Slocum, r    
Amherst 656 620 590 360 317 233 465 682 685    
Milford 460 512 708 602 426 358 591 527 700    
TOTALS 1116 1132 1298 962 743 591 1056 1209 1385    
                       
  Spiess, r Stepanek, r Wheeler, r Blanchard, d Siroty, d Taylor, d Scatter        
Amherst 588 550 522 6 3 3 19        
Milford 399 551 650 2   2 10        
TOTALS 987 1101 1172 8 3 5 29        
                       
                       
District No. 7 (8) Baines, r Emerton, r Gillis, Jr., r Holden, r Hopper, r Hunter, r Kurk, r        
Goffstown 662 893 485 756 553 805 711        
Weare 177 198 118 203 247 204 326        
TOTALS 839 1091 603 959 800 1009 1037        
                       
  Manney, r McRae, r Wheeler, r Sarette, d              
Goffstown 802 854 719   21            
Weare 190 234 230   19            
TOTALS 992 1088 949   40            
                       
                       
Text Box: Republican
 
District No. 8 (3)
Beaton, r Demers, r Reeves, r Barber, d Goley, d Pappas, d          
Manchester Ward 1 445 396 474   2 9   6      
                       
                       
District No. 9 (3) Golding, r Hutchinson, r Tahir, r Bouchard, d Craig, d Robitaille, d          
Manchester Ward 2 241 233 279         1      
                       
                       
District No. 10 (3) Heath, r Arsenault, Jr.,    d Clayton, d Egbers, d Jeudy, d Sullivan, d          
Manchester Ward 3 167 5 3 3 4 5   10      
                       
                       
District No. 11 (3) Pepino, r Shoults, Sr., r Souza, r Botticello, d Daniuk, d Martin, d Simon, d        
Manchester Ward 4 222 136 170   1 1 2 2      
                       
                       
District No.12 (3) Champagne, r Bernal, d Palangas, d Sullivan, d Velez, d            
Manchester Ward 5 147   3 16 16     6      
                       
                       
Text Box: Republican
 
District No. 13 (3)
Aboshar, r Infantine, r Luebkert, r Baroody, d Bernstein, d Fortier, d          
Manchester Ward 6 221 311 224 1 1 1   4      
                       
District No.14 (3) Carter, r Desmarais, r Garrity, d Heley, d Reuschel, d            
Manchester Ward 7 183 198 1 2       6      
                       
                       
District No. 15 (3) Biundo, r Vaillancourt, r Becht, d DeVries, d Tanguay, d            
Manchester Ward 8 223 271   7 1     10      
                       
                       
District No. 16 (3) Barry, r Macia, d Pilotte, d Shaw, d              
Manchester Ward 9 273 1 13 1       8      
                       
District No. 17 (8) Chabot, r Gonzalez, r Greazzo, r Greenberg, r Hagan, r Hebert, r Herman, r Hirschmann, r Marston, r Messier, r  
Manchester Ward 10 225 208 84 165 187 194 162 191 147 242  
Recount 225 209 86 166 187 195 165 195 150 245  
Manchester Ward 11 114 119 45 65 86 90 88 100 73 90  
Recount 116 122 47 68 87 92 89 102 75 91  
Manchester Ward 12 245 282 90 142 181 178 172 246 158 195  
Recount 251 287 93 145 185 181 174 249 160 199  
TOTALS 584 609 219 372 454 462 422 537 378 527  
Recount TOTALS 592 618 226 379 459 468 428 546 385 535  
District No. 17 (8) Beaulieu, d Berner, d Brassard, d Brunelle, d Early, d Farley, d Katsaiantonis, d Panagopoulos, d Scatter    
Manchester Ward 10           2     8    
Manchester Ward 11     1 3         2    
Manchester Ward 12     1 3   1     5    
TOTALS     2 6   3     15    
                       
                       
District No. 18 (6) Berg, r Clark, r Dupuis, r Graham, r Hawkins, r Holley, r Kerns, r Luibheid, r Moran, r Scanlon, r  
Bedford 514 591 295 590 603 382 153 149 719 589  
                       
                       
District No. 18 (6) Spaulding, r Villeneuve, r Wyatt, r Dean, d Jones, d McManus, d Merriman, d Onigman, d Seidman, d Zito, d  
Bedford 517 628 223           1 2 12
                       
                       
                       
Text Box: Republican
 
District No. 19 (8)
Batula, r Brundige, r Christensen, r Elliott, r Gibson, r Hinkle, r Jennings, r L'Heureux, r Mooney, r Ortega, r  
Merrimack 899 782 687 505 552 581 478 843 649 450  
                       
                       
Text Box:  
District No. 19 (8)
Van Wert, r Watson, r Arthur, d Botsch, d Green, d Heinrich, d James          O'Neil, d Kevin          O'Neill, d Weisberg, d Scatter  
Merrimack 302 412         15     5  
                       
                       
District No. 20 (3) Kelly, Jr., r McElroy, Jr., r Teeboom, r Ginsburg, d Matarazzo, d            
Nashua Ward 1 308 285 282       11        
                       
District No. 21 (3) Balboni, r Crane, r Mercer, r Balzano, d Harvey, d Rowlett, d          
Nashua Ward 2 213 185 217       6        
                       
                       
District No. 22 (3) Harrington, r Newhall, r Richardson, r Movsesian, d Rosenwald, d Smith, d          
Nashua Ward 3 202 190 166 1 3 4   2      
                       
District No. 23 (3) Barnett, r Gleneck, r Cote, d Gorman, d Rochette, d            
Nashua Ward 4 67 88           5      
                       
                       
District No. 24 (3) Ziehm, r Campbell, d Clemons, d Lefebvre, d Robert     Breslin            
Nashua Ward 6 189 17 2   24     3      
                       
                       
District No. 25 (3) Cote, d Jean, d Michon, d Hogan              
Nashua Ward 7   1 5 9       17      
                       
                       
District No.  26 (10) Allan, r L. Artz, r Cernota,          Albert, r Cernota,        Roberta, r Dyer, r Francoeur, r McCollum, r Mosher, r Price, r Mahlon Artz  
Nashua Ward 5 228 178 185 180 217 213 174 224 201 165  
Nashua Ward 8 118 113 150 144 116 138 101 110 131 102  
Nashua Ward 9 174 195 173 162 178 215 164 170 220 167  
TOTALS 520 486 508 486 511 566 439 504 552 434  
                       
District No.  26 (10) Andosca, d Boothby, d Brody, d Johnson,                    Paul, d Johnson,               Paula, d Kopka, d Martin, d Schulze, d Shaw, d Scatter  
Nashua Ward 5 4       2 7 1 1   7  
Nashua Ward 8               1   4  
Nashua Ward 9                   21  
TOTALS                      
                       
                       
District No. 27 (13) Bergeron, r Boehm, r Buhlman, r Calawa, Jr., r Christiansen, r Goyette, Jr., r Hellwig, r Jasper, r Lawrence, r Lessard, r  
Hudson 444 302 349 338 433 435 280 401 393 412  
Litchfield 138 165 105 195 128 132 106 122 111 121  
Pelham 1062 1122 755 716 847 1096 730 771 805 812  
TOTALS 1644 1589 1209 1249 1408 1663 1116 1294 1309 1345  
                       
                       
District No. 27 (13) Ober, Lynne,  r Ober III, r Renzullo, r Ulery, r Ballou, d Caron, d Dadak, d Das, d Dolloff, d Ingram, d  
Hudson 303 284 357 334              
Litchfield 113 96 101 97              
Pelham 821 700 714 678     1 1      
TOTALS 1237 1080 1172 1109              
                       
                       
District No. 27 (13) Lynde, d Marceau, d McGuire, d Muller, d Riley, d Shutt, d Tulipani, d Eric Estevez      
Hudson               37      
Litchfield                 3    
Pelham 6 5       1   325 2    
TOTALS 6 5       1   362 5    
                       
Belknap County Carroll County Cheshire County Coos County
Grafton County Merrimack County Rockingham County Strafford County
Return to State Primary HOMEPAGE   Sullivan County