STATE OF NEW HAMPSHIRE
Elections Division
State Primary - September 14, 2004

STATE REPRESENTATIVES - CHESHIRE COUNTY    
Text Box: Republican
 
Text Box: Republican
 
District No. 1 (1)
Laurent, r Chase, d     Scatter            
Gilsum 29                    
Surry 37 2                  
Westmoreland 130 2     2            
TOTALS 196 4     2            
                       
  Abert, r Feuer, r Sawyer, r Eaton, d         Scatter    
District No. 2 (3)                      
Alstead 47 45 42                
Marlow 28 25 27           2    
Nelson 36 27 27           2    
Roxbury 8 11 13 1         2    
Stoddard 56 44 50 1         3    
Sullivan 22 22 23           1    
Walpole 113 116 162           10    
TOTALS 310 290 344 2         20    
                       
  Adam, r Day, r Fish, r Jacques, r Butcher, d Dunn, d Espiefs, d Roberts, d Robertson, d Sinclair, d Weed, d
District No. 3 (7)                      
Keene Ward 1 42 41 52 40              
Keene Ward 2 79 76 104 80   5 3 1   1 4
Keene Ward 3 106 110 135 103   1         1
Keene Ward 4 146 149 184 144   2 2        
Keene Ward 5 116 119 148 111     2   2   1
TOTALS 489 495 623 478 0 8 7 1 2 1 6
                       
  Gline Eaton                  Scatter
District No. 3 (7)                      
Keene Ward 1 5 3                 5
Keene Ward 2 5 10                 13
Keene Ward 3 10 10                 4
Keene Ward 4 13 12                 15
Keene Ward 5 19 19                 9
TOTALS 52 54                 46
Text Box: Republican
 
                       
                       
  Hogancamp, r Holmquist, r Smith, r Butynski, d Carr, d Parkhurst, d Plifka, Jr., d S. Smith Scatter     
District No. 4 (4)                      
Chesterfield 104 79 94     1 5 10 3    
Hinsdale 83 73 101 24     3 27 3    
Winchester 106 86 114                
TOTALS 293 238 309 24 0 1 8 37 6    
Text Box:  
Text Box: Republican
 
 
                     
  Devlin, r Richardson, d Scatter                
Republican                      
District No. 5 (1)                      
Fitzwilliam 75 3 1                
Richmond 39                    
TOTALS 114 3 1                
                       
  Dexter, r Foote, r Schultz, r Thackston III, r Allen, d Manos, d Tilton, d   Scatter    
Text Box:  
District No. 6 (4)
                     
Harrisville 32 30 24 27              
Marlborough 62 59 54 59     2   1    
Swanzey 185 171 143 159         7    
Troy 56 47 45 66              
TOTALS 335 307 266 311 0 0 2 0 8    
                       
  Czekalski, r Emerson, r Hunt, r Parker, r Pelkey, r Richard, r Desmarais, d Forry, d Mitchell, d Thacher, d Scatter
District No. 7 (4)                      
Dublin  74 69 101 60 58 67       1 2
Jaffrey 118 187 337 168 295 217 1       4
Rindge 244 425 665 435 421 268   3     5
TOTALS 436 681 1103 663 774 552 1 3 0 1 11
Belknap County Carroll County Coos County Grafton County
Hillsborough County Merrimack County Rockingham County Strafford County
Return to State Primary HOMEPAGE   Sullivan County